کتاب  همه چیز درباره گرامر ویژه آیلتس + پکیج ویدیویی و صوتی گرامر ویژه آیلتس

کتاب همه چیز درباره گرامر ویژه آیلتس + پکیج ویدیویی و صوتی گرامر ویژه آیلتس

652,000 تومان

کتاب همه چیز درباره گرامر ویژه آیلتس + پکیج ویدیویی و صوتی گرامر ویژه آیلتس

توضیحات نظرات (0)

اطلاعات فنی:

با خرید این محصول علاوه بر دریافت پکیج فایل های ویدیویی و صوتی گرامر ویژه آیلتس که توسط آزاده مبشر تدریس شده اند, کتاب "همه چیز درباره گرامر ویژه آیلتس" را نیز از طریق پست و بدون نیاز به پرداخت هزینه پست دریافت خواهید کرد.


برای آشنایی با این کتاب این ویدیو را تماشا کنید.


قطع کتاب: وزیری
تعداد صفحات: 464 صفحه
نویسنده: آزاده مبشر
ناشر: نشر آریا گهر

برای دریافت نمونه رایگان کتاب به صورت پی دی اف اینجا کلیک کنید. این کتاب قبلا به صورت مجموعه ویدیویی در همین سایت قرار گرفت و به صورت صرفا پکیج ویدیویی از اینجا قابل تهیه است. نمونه از تک تک جلسات این مجموعه ویدیویی که حالا به صورت کتاب درآمده است از این لینک قابل دانلود است.

این کتاب به صورت چاپ شده برای شما ارسال می شود و پی دی اف نیست. لطفا جهت دریافت کتاب از طریق پست, آدرس پستی تان را در پروفایل تان ثبت کنید. برای دریافت نمونه رایگان این کتاب لطفا اینجا کلیک کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره 09109894435 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید.

 

اطلاعات فنی پکیج ویدیویی:
 

اطلاعات فنی:

حجم فایل زیپ شده اول: 76.8 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده دوم: 110 مگابایت

حجم فایل زیپ شده سوم: 87.5 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده چهارم: 51.3 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده پنجم: 66.6 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده ششم: 66.5 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده هفتم: 38.1 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده هشتم: 73.2 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده نهم: 45.7 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده دهم: 75.5 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده یازدهم: 73.7 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده دوازدهم: 69.8 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده سیزدهم: 88.6 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده چهاردهم: 91.7 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده پانزدهم: 93.5 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده شانزدهم: 83.9 مگابایت.

 

محتویات: فایل تصویری و صوتی 16 درس گرامر ویژه آیلتس + تمرینات مربوط به این دروس.

زمان فایل تصویری و صوتی اول: 00:24:30.

زمان فایل تصویری و صوتی دوم: 00:40:25

زمان فایل تصویری و صوتی سوم: 00:29:13

زمان فایل تصویری و صوتی چهارم: 00:17:00

زمان فایل تصویری و صوتی پنجم: 00:20:14

زمان فایل تصویری و صوتی ششم: 00:21:29

زمان فایل تصویری و صوتی هفتم: 00:15:30

زمان فایل تصویری و صوتی هشتم: 00:25:54

زمان فایل تصویری و صوتی نهم: 00:16:38

زمان فایل تصویری و صوتی دهم: 00:30:37

زمان فایل تصویری و صوتی یازدهم: 00:27:25

زمان فایل تصویری و صوتی دوازدهم: 00:27:15

زمان فایل تصویری و صوتی سیزدهم: 00:31:22

زمان فایل تصویری و صوتی چهاردهم: 00:33:30

زمان فایل تصویری و صوتی پانزدهم: 00:36:45

زمان فایل تصویری و صوتی شانزدهم: 00:33:33

 

موضوع 16 درس:

درس 1 و 2: کاربردهای زمان حال ساده و کاربردهای حال استمراری در آیلتس. در این درس با نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول دو زمان حال ساده و حال استمراری، کاربردها و تفاوت‌هایشان در آیلتس آشنا خواهید شد.

 

درس 3: کاربردهای زمان گذشته ساده در آیلتس. در این درس با 4 کاربرد مختلف گذشته ساده آشنا شده و نحوه استفاده از آن در آیلتس را می‌آموزید. اکثر افراد تنها با یک کاربرد زمان گذشته ساده در انگلیسی آشنا هستند.

درس 4: کاربرد جایگزین‌های گذشته ساده در آیلتس. در این درس نحوه استفاده از used to و would را به عنوان جایگزین‌های گذشته ساده یاد خواهید گرفت. و همچنین نحوه به کار بردن آنها در آیلتس را خواهید آموخت.

درس 5: کاربردهای شرطی نوع صفر و یک ساده و پیشرفته در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شرطی نوع صفر و یک به صورت ساده و پیشرفته و همچنین نحوه به کار بردن آن در آیلتس را خواهید آموخت.

درس 6: کاربردهای گذشته استمراری در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول گذشته استمراری و نحوه به کار بردن آن در آیلتس را خواهید آموخت.

درس 7: کاربردهای شرطی نوع دو ساده و پیشرفته در آیلتس + مروری بر ضمایر + (Inversion). در این درس نحوه ساخت شرطی نوع دو ساده و پیشرفته را خواهید آموخت. همچنین مروری بر انواع ضمایر فاعلی، مفعولی،‌انعکاسی، ملکی، و صفات ملکی خواهید داشت. همچنین چندین نوع Inversion برای استفاده در آیلتس را خواهید آموخت.

درس 8: کاربردهای ماضی نقلی ساده در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول ماضی نقلی ساده و نحوه به کارگیری آن در آیلتس را یاد خواهید گرفت.

درس 9: کاربرد کاربردهای کاربردهای ماضی نقلی استمراری در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول ماضی نقلی استمراری را یاد خواهید گرفت.

درس 10: کاربرد انواع جمله (ساده، مرکب، پیچیده) + حروف ربط هم‌پایه ساز و حروف ربط وابسته ساز در آیلتس. در این درس آموزش داده می‌شود که در کدام بخش رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس از جملات ساده و در کجاها جملات مرکب و پیچیده به کار ببرید.

درس 11: کاربرد زمان‌های آینده در آیلتس (بخش اول) در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول اینده ساده با will، آینده کامل ساده با will و اینده کامل استمراری با wil و نحوه به کارگیری آن در آیلتس را یاد خواهید گرفت.

درس 12: کاربرد زمان‌های آینده در آیلتس (بخش دوم) در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول آینده با be going to و تفاوت آن با will، کاربرد آینده استمراری با will و کاربردbe likely to, be predicted to, be estimated to در رایتینگ آیلتس را یاد خواهید گرفت.

درس 13: کاربرد کاربردهای ماضی بعید ساده در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول ماضی بعید ساده و نحوه به کارگیری آن در آیلتس را یاد خواهید گرفت.

درس 14: کاربرد جملات موصولی (Relative Clauses) (بخش اول) در آیلتس. نحوه کاربرد صحیح کاربرد ضمایر موصولی Who, That, Which و شیوه استفاده از ضمایر موصولی در جایگاه فاعلی و مفعولی و تفاوت آنها.

درس 15: کاربرد جملات موصولی (Relative Clauses) در آیلتس (بخش دوم). در این درس دسته دیگری از ضمایر موصولی (Whose, Whom)، کاربردهایشان و نحوه خلاصه کردن جملات موصولی(Reduced Relative Clause)، جملات موصولی معلوم و مجهول و شیوه استفاده از حروف اضافه در جملات موصولی را یاد خواهید گرفت.

درس 16: کاربرد مودال‌های Must, May/Might, Could, Should, Would به علاوه Have به علاوه Past participle در آیلتس و علت محدودیت‌های کاربرد Would که در درس 4 آموزش داده شد. و معرفی منابع آنلاین و کتاب برای مطالعه بیشتر در زمینه گرامر.

 

در پایان هر درس تمریناتی همراه با توضیحات آزاده مبشر گنجانده شده است. پی دی اف تمرینات مربوط به این درس نیز گنجانده شده‌اند تا در صورت لزوم از آنها پرینت گرفته و روی کاغذ تمرینات را انجام بدهید. همچنین در این درس نمونه کاربرد این ترکیبات در آیلتس آموزش داده شده است

 

اگر در باره برنامه ریزی برای آیلتس سوالی دارید میتوانید وارد بخش ارتباط با استاد شده و "گروه رفع اشکال آیلتس" را انتخاب کرده و در قسمت "هشتگ ها" کلمه آیلتس را جستجو کنید تا سوالاتی که تا به حال در این زمینه از خانم مبشر شده و پاسخ های ایشان را بخوایند. برای نمونه میتوانید به این هشتگ ها رجوع کنید: هشتگ "برنامه ریزی برای آیلتس", "تشخیص ضعف دانش زبانی در آیلتس", "تمرکز نداشتن برای لیسنینگ آیلتس", "درجا زدن در نمره آیلتس", "زمان بندی ریدینگ آیلتس" و "مطالعه پیش از شروع ویدیوهای آیلتس".

0 نظر

نظری بگذارید