کسب نمره دلخواه  آیلتس

کسب نمره دلخواه آیلتس

برای آیلتس از کجا شروع کنیم

توضیحات نظرات (0)

 

خانم آزاده مبشر, مدرس دوره های امریکن اینگلیش فایل و آیلتس در این سایت, مترجم و مدرس زبان انگلیسی هستند. می توانید رزومه کاری ایشان را در اینجا ببینید. نمره آیلتس ایشان 8 از 9 در آیلتس آکادمیک است. می‌توانید مدرک آیلتس ایشان را در اینجا ببینید. 

کسب نمره 6, 7 و 8 آیلتس

اگر وقت یا وسع مالی شرکت در کلاس‌های خصوصی یا عمومی موسسات را نداریدمی‌توانید از این دوره‌های ویدیویی استفاده کنید. خانم آزاده مبشر تمام اطلاعاتی را که در باره آیلتس و کسب بالاترین نمره دارد در این ویدیوها در اختیار شما قرار می دهد و هیچ نکته نگفته‌ای باقی نمی‌گذارد که مجبور شوید با ایشان کلاس خصوصی بردارید تا بتوانید از آن نکات باخبر شوید.

می‌توانید نظرات بعضی از دانشجوها و مدارک آیلتس ایشان را در اینجا مشاهده کنید.

قبل از شروع باید مطمئن شوید که سطح زبان تان برای شروع آمادگی آیلتس مناسب است. برای شروع آیلتس, شما حداقل باید در سطح B1 باشید. اطلاعات مربوط به تعیین سطح و تطابق سطح ها با نمرات آیلتس را اینجا بخوانید و تست تعیین سطح را انجام بدهید تا مطمئن شوید سطح تان مناسب آیلتس هست.
ابتدا از تست تعیین سطح مبتدی شروع کنید و اگر از این تست حداقل 45 پاسخ صحیح داشتید, به سراغ تست سطح متوسط بروید.

اگر سطح تان پایین تر از B1 است, بهتر است ابتدا کارتان را از دوره امریکن اینگلیش فایل شروع کنید. اگر مبتدی هستید, اصلا آیلتس مناسب شما نیست اما اگر مبتدی نیستید و فقط مقداری نیاز به دوره کردن واژگان و نکات گرامری دارید توصیه میکنیم به جای مطالعه کل کتاب های مجموعه امریکن اینگلیش فایل, صرفا پکیج گرامر مربوط به هر کتاب را تهیه و دوره کنید. برای "دوره کردن گرامر امریکن اینگلیش فایل" روی همین لینک کلیک کنید, در صورتی که این گزینه را انتخاب کنید, میتوانید پکیج گرامر کل کتاب استارتر و کتاب شماره یک امریکن اینگلیش فایل را به صورت تصویری و صوتی یا صرفا صوتی خریداری کنید. این پکیج ها شامل بخش گرامر دو کتاب استارتر و کتاب شماره یک امریکن اینگلیش فایل هستند و شامل صفحات 92 تا 115 کتاب استارتر و صفحات 124 تا 147 کتاب یک میشوند. یعنی توضیحات کامل گرامر از بخش مبتدی تا بالاتر و همچنین حل تمرین های گرامر به صورت تحلیلی. همچنین پکیج گرامر استارتر و کتاب یک شامل فایل پی دی اف ای هستند که حاوی تمرینات اضافه برای دوره کردن گرامر و واژگان است و همه تمرینات پاسخنامه نیز دارند. به این صورت با صرفه جویی در وقت می توانید به صورت دقیق و تحلیلی گرامر را از سطح پایه تا پیشرفته بیاموزید یا دوره کنید. بدیهی است پس از ضبط کتاب های 2 به بعد مجموعه امریکن اینگلیش فایل, پکیج گرامر این کتاب ها نیز در بخش "دوره کردن گرامر امریکن اینگلیش فایل" قرار خواهد گرفت. 

اگر اصلا نمیدانید آزمون آیلتس چیست و چطور برگزار میشود این ویدیوی رایگان را تماشا کنید.
 

اگر کسی از ویدیوهای پکیج آیلتس استفاده کند, توان بالقوه گرفتن نمره 8 را که نمره خانم مبشر است کسب می‌کند. حال اینکه بتوانید عملا از مطالبی که در درس ها می آموزید در آزمون استفاده کنید, به همت خودتان بستگی دارد.

این ویدیوها برای تدریس آیلتس آکادمیک است و شهریه‌ای که بابت این ویدیوها در کل پرداخت می‌کنید بسیار کمتر از شهریه کلاس های خصوصی آیلتس می باشد. با توجه به اینکه در حال حاضر شهریه آزمون آیلتس حدود 6 میلیون و 150 هزار تومان است, کلاس های خصوصی آموزش آیلتس از ساعتی 150 هزار تومان آغاز میشود...در حالی که در این جا کل پکیج آیلتس را با وجود کیفیت بالای آموزش به مبلغ بسیار پایینی تهیه می کنید. 

شما همچنین می توانید در زمانی که مشغول آماده شدن برای آزمون آیلتس هستید, از ویدیوهای مجله خوانی هم استفاده کنید که در پکیج آیلتس گنجانده شده اند. در این ویدیوها هر بار بخشی از یک مجله معروف انگلیسی زبان مثل Reader's Digest انتخاب می شود و ضمن خواندن و ترجمه, ساختار جملات, اصطلاحات, نکات گرامری و نحوه کاربرد عبارات و جملات مجله در رایتینگ هم توضیح داده میشود. می توانید مجله اول را به صورت رایگان از اینجا تهیه کنید.

جهت تماشای بخشی از هر ویدیوی آیلتس به لینک های گرامر ویژه آیلتس و لینک های 4 مهارت آیلتس مراجعه کنید.
شما ابتدا باید کارتان را با مجموعه گرامر ویژه آیلتس آغاز کنید و بعد از اتمام جلسات گرامر به ترتیب به سراغ ویدیوهای اسپیکینگ, لیسنینگ, ریدینگ و رایتینگ بروید. خوب است قبل از شروع آمادگی برای آزمون آیلتس در یک آزمون ماک شرکت کنید تا نمره تقریبی خود را بدانید. سپس بعد از مطالعه منابع آیلتس که در مجموعه های آیلتس ما معرفی و درس داده شده اند میتوانید یک بار دیگر در آزمون ماک شرکت کنید و دو نمره قبل و بعدتان را با هم مقایسه کنید. در حال حاضر موسسات مختلفی در ایران به صورت حضوری و آنلاین به برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس (ماک) میپردازند و شما میتوانید با پرداخت مبلغ اندکی (در مقایسه با شهریه آزمون آیلتس) در این آزمون های ماک شرکت کنید.


اگر در باره برنامه ریزی برای آیلتس سوالی دارید میتوانید وارد بخش ارتباط با استاد شده و "گروه رفع اشکال آیلتس" را انتخاب کرده و در قسمت "هشتگ ها" کلمه آیلتس را جستجو کنید تا سوالاتی که تا به حال در این زمینه از خانم مبشر شده و پاسخ های ایشان را بخوایند. برای نمونه میتوانید به این هشتگ ها رجوع کنید: هشتگ "برنامه ریزی برای آیلتس", "تشخیص ضعف دانش زبانی در آیلتس", "تمرکز نداشتن برای لیسنینگ آیلتس", "درجا زدن در نمره آیلتس", "زمان بندی ریدینگ آیلتس" و "مطالعه پیش از شروع ویدیوهای آیلتس".

همچنین توصیه می شود برای کسب اطلاعات درباره ضرورت مطالعه گرامر ویژه آیلتس وارد این لینک, برای خرید پکیج و کتاب "همه چیز درباره گرامر ویژه آیلتس" وارد این لینک شوید و جهت کسب اطلاعات درباره ضرورت مطالعه نشریات انگلیسی زبان وارد این لینک شوید.

 

جهت مشاهده اطلاعات مربوط به پکیج آیلتس و خرید این پکیج لطفا اینجا کلیک کنید. برای تهیه کتاب "همه چیز درباره گرامر ویژه آیلتس" که توسط خانم مبشر نوشته شده است اینجا کلیک کنید. و برای تهیه کتاب "همه چیز درباره تقویت زبان از طریق مطالعه روزنامه ها و مجلات انگلیسی" اینجا کلیک کنید.
جهت برخورداری از پشتیبانی آیلتس اینجا کلیک کنید.

0 نظر

نظری بگذارید