از اینجا شروع کنید

از اینجا شروع کنید

ضمن خوشامد به شما پیشنهاد میدهیم به ترتیب زیر از سایت استفاده کنید تا دچار سردرگمی نشوید coolو در نظر داشته باشید که این سایت برای آموزش قرمه سبزی ساخته نشده است frownبنابراین انتظار نداشته باشید که ظرف مدت 5 ثانیه به صورت سَرسَری و بی توجه نگاهی به صفحه انداخته و به طرزی معجزه آسا همه چیز را درک کنیدwink در صورتی که صبر و حوصله مطالعه مطالب زیر را ندارید, لطفا از ما خرید نکنید و در تلگرام و واتس اپ پیام ندهید و تماس نگیرید. متشکریم!angel
 

برای آشنایی با مشتریان مورد نظر ما و قبل از هر گونه خریدی این مطلب را حتما بخوانید. برای اطلاع از کلاس های عمومی و خصوصی خانم مبشر این مطلب را بخوانید.

در این سایت آموزش زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا آیلتس وجود دارد و این آموزش ها در قالب پکیج های ویدیویی و صوتی (دانلودی) از قبل ضبط شده قابل تهیه هستند که برای این پکیج ها پشتیبانی آنلاین توسط مدرس دوره ها (خانم آزاده مبشر) طراحی شده است. این پشتیبانی شامل بخش های مختلفی می شود از جمله رفع اشکال و تصحیح تکالیف و گزارش دهی به مدرس و شرکت در کلاس های آنلاین پشتیبانی برای تمرین مکالمه و غیره. برای کسب اطلاعات کامل از انواع پشتیبانی لطفا اینجا کلیک کنید.

 

همه آموزش های امریکن اینگلیش فایل بر اساس ادیشن دوم این مجموعه است. برای اینکه دلیلش را بدانید این ویدیو را تماشا کنید.


برای آشنایی با آزاده مبشر, مدرس دوره های پرفکت یور اینگلیش,مدارک تحصیلی و رزومه کاری ایشان
اینجا کلیک کنید.
برای اطلاع از قیمت ها و تخفیف ها از اینجا وارد شوید. پس از خرید باید فایل ها را از حساب کاربری خود دانلود کنید. برای کسب اطلاعات درباره نحوه دانلود اینجا کلیک کنید.

برای شروع یادگیری زبان انگلیسی, کارتان را از بخش "تعیین سطح" آغاز کنید. از منوی سایت گزینه "تعیین سطح" را انتخاب کنید, از برگه هایی که باز میشود ابتدا "تعریف تعیین سطح" را بخوانید و سپس بر اساس توضیحات ارائه شده ابتدا در تعیین سطح پایه شرکت کنید و اگر حداقل 45 پاسخ صحیح در این سایت داشتید می توانید در تعیین سطح متوسط شرکت کنید.

پس از اینکه در بخش تعیین سطح نتیجه تست خود را مشاهده کردید وارد بخش "حتما تماشا کنید" سایت شده و برای اطلاع از چگونگی برنامه ریزی برای شروع یادگیری زبان انگلیسی و کسب انگیزه ویدیوی "حلقه گمشده یادگیری زبان انگلیسی" را تماشا کنید.

اگر می خواهید با اصول صحیح یادگیری زبان انگلیسی آشنا شوید و بدانید که یک دوره آموزش زبان انگلیسی باید چگونه برگزار شود دیگر ویدیوهای بخش "حتما تماشا کنید" سایت را مشاهده کنید.

اگر می خواهید بدانید تقویت زبان از طریق تماشای فیلم و سریال باید چگونه انجام شود ویدیوی "همه چیز درباره تماشای فیلم به زبان اصلی"و ویدیوی "یادگیری قدم به قدم مکالمه انگلیسی با فیلم زبان اصلی" را به ترتیب تماشا کنید.
در صورتی که علاقه مند هستید با شروع برنامه 6 هفته ای چالش ققنوس برای ادامه مسیر انگیزه بیشتری دریافت کنید, میتوانید ویدیوهای "اثر مرکب" را از اینجا هر روز تماشا کنید.
در صورتی که به دنبال شرکت در یک چالش برای یادگیری زبان هستید و میخواهید مستقیما با مدرس در ارتباط بوده و او را در جریان فعالیت هر روزه خود قرار بدهید ویدیوهای "یادگیری زبان انگلیسی با چالش ققنوس", همچنین ویدیوی "تو این اوضاع بد اقتصادی" و ویدیوی "توپ, تانگ, فشفشه, همین الان وقتشه!" یا ویدیوی "چالش گرامافون" را تماشا کنید. با استفاده از ویدیوی حلقه گمشده و چالش ققنوس می توانید به صورت کلی برای خودتان برنامه ریزی کنید اما اگر میخواهید یادگیری زبان را زیر نظر خانم مبشر انجام دهید باید پشتیبانی تهیه کنید.

کلاس های پشتیبانی صرفا برای آن دسته از زبان آموزانی برگزار می شود که طبق برنامه خانم مبشر پیش می روند و شامل افرادی که به صورت خودخوان (حتی با وجود خرید پکیج های آموزشی این سایت) به یادگیری می پردازند نمی شود. برای شرکت در کلاس های آنلاین پشتیبانی ابتدا باید پشتیبانی گزارش دهی در سایت را تهیه کرده و ایشان را در جریان برنامه زبانی خود قرار بدهید, سپس با تشخیص ایشان می توانید در یک یا تعداد بیشتری از کلاس های آنلاین پشتیبانی شرکت کنید.

همچنین میتوانید وارد بخش "سوالات متداول" سایت شوید و نگاهی به سوالات بیندازید تا اگر هر یک از موارد, سوال شما هم بود با کلیک بر روی سوال مربوطه, پاسخ را بخوانید.

در بخش "نمونه کارها" میتوانید به بیش از 300 ویدیو که به صورت نمونه در آنجا قرار گرفته است دسترسی پیدا کنید. از هر جلسه آموزشی بخشی به صورت ویدیو یا فایل صوتی جدا شده اند. بعضی از این جلسات به صورت کامل و بعضی منتخب در این منو قرار گرفته اند. میتوانید به صورت آنلاین با رفتن به پایین صفحه هر نمونه کار, ویدیوها را تماشا کنید یا با ثبت نام در سایت آنها را دانلود کنید. لطفا در زمان تماشای آنلاین نمونه ها, کیفیت ویدیو را بر اساس سرعت اینترنت خود تنظیم کنید تا تصویر واضح باشد. جهت تماشای نمونه کارهای دوره های امریکن اینگلیش فایل از اینجا وارد شوید, جهت تماشای نمونه های گرامر ویژه آیلتس وارد این صفحه شوید, جهت تماشای نمونه های 4 مهارت آیلتس وارد این صفحه شوید و جهت تماشای نمونه های مجله خوانی انگلیسی وارد این صفحه شوید.

سپس در قسمت "محصولات ما" یا از بخش "قیمت ها و تخفیف ها"  میتوانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. برای داشتن پشتیبانی آموزشی نیز میتوانید به شماره 09109894435 در تلگرام یا واتس اپ پیام داده و در مورد پشتیبانی مورد نظر خود اطلاعات کسب کنید. پشتیبانی شامل ارتباط مستقیم با مدرس, پرسیدن سوالات و رفع اشکال, ارسال تکالیف برای تصحیح شدن توسط مدرس و شرکت در کلاس های آنلاین پشتیبانی میشود.

همه پکیج های آموزشی به صورت تصویری و صوتی در سایت ارائه می شوند و پس از خرید می توانید از حساب کاربری خود در همین سایت این پکیج ها را دانلود کنید. در حال حاضر صرفا ترم 1 استارتر تصویری از طریق پیج خصوصی ما در اینستاگرام نیز  پس از خرید قابل دسترسی است. به این ترتیب که نیازی به دانلود فایل ها ندارید و می توانید به صورت آنلاین ویدیوهای آموزشی ترم 1 را تماشا کنید. در صورت تمایل به استفاده از این خدمات به شماره 09109894435 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید.  ویدیوهای آموزشی به صورت سی دی و دی وی دی ارسال نمیشوند, به ایمیل شما, حساب وانس اپ یا تلگرام تان نیز ارسال نمیشوند و صرفا از طریق دانلود از همین سایت و تماشای آنلاین در اینستاگرام در دسترس خواهند بود. کسانی که می خواهند هم به حساب اینستاگرام و هم سایت دسترسی داشته باشند باید مبلغ اضافه تری را پرداخت کنند. برای کسب اطلاعات به شماره 09109894435 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید.

همه فایل ها به صورت زیپ شده در سایت قرار گرفته اند.
برای کسب اطلاعات دقیق درباره چگونگی دانلود از سایت لطفا اینجا کلیک کنید.

یک سری کلاس های آنلاین به صورت هفتگی برای کسانی که پکیج های آموزشی را خریداری کرده اند توسط خانم مبشر برگزار میشود. برای شرکت در این کلاس ها باید به صورت جداگانه شهریه پرداخت کنید اما هر یک از این کلاس ها در زمان برگزاری ضبط شده و سپس به صورت رایگان در برگه "کلاس های آنلاین" در منوی سایت آرشیو می شوند و در دسترس همگان (حتی کسانی که خریدی انجام نداده اند) قرار می گیرند.

جهت مشاهده محصولات امریکن اینگلیش فایل تصویری و صوتی وارد این صفحه و جهت مشاهده محصولات امریکن اینگلیش فایل صرفا صوتی وارد این صفحه شوید. البته قیمت ها در این دو صفحه بر اساس خرید تک ترم است و برای برخورداری از تخفیف از اینجا قیمت های تخفیفی و لینکهای خرید مستقیم را مشاهده کنید.

در بخش "ارتباط با مدرس" کاربران میتواننند پس از خرید پشتیبانی, به صورت مستقیم با استفاده از گروه ها با مدرس (خانم مبشر) در ارتباط بوده و سوالات خود را بپرسند. در صورتیکه خریدی نکرده باشید یا پشتیبانی را تهیه نکرده باشید, میتوانید همه سوالات کاربران و پاسخ های مدرس را بخوانید و به کل این بخش دسترسی داشته باشید اما امکان تعامل مستقیم با خانم مبشر برای شما وجود ندارد.

جهت دانلود رایگان پی دی اف و نرم افزار آزمون های مجموعه کتاب های امریکن اینگلیش فایل وارد این صفحه شوید.

در بخش "کلاس های آنلاین" میتوایند با مراجعه به برگه "کلاس آنلاین تمرین مکالمه انگلیسی" به آرشیو ویدیوهای کلاسی که هر هفته برای آموزش مکالمه انگلیسی با فیلم سینمایی برگزار میشود دسترسی داشته باشید. از طریق برگه "کلاس آنلاین جمله سازی انگلیسی" می توانید به آرشیو کامل کلاس هایی که به صورت آنلاین برای کمک به جمله سازی از سطح پایه تا پیشرفته هستند دسترسی پیدا کنید و از طریق برگه "کلاس های آنلاین روزنامه خوانی انگلیسی" می توانید به آرشیو کلاس هایی که برای آموزش خواندن نشریات انگلیسی زبان برگزار می شوند دسترسی داشته باشید. از طریق برگه "کلاس های آنلاین آمادگی آزمون آیلتس" به کلاس های پشتیبانی پکیج آیلتس و از طریق برگه "کلاس آنلاین سریال" به کلاس هایی که برای تمرین مکالمه با سریال Desperate Housewives برگزار می شوند دسترسی پیدا کنید. میتوانید ویدیوی همه جلساتی را که برگزار شده اند به صورت رایگان و آنلاین تماشا یا دانلود کنید. 

در صورتیکه تمایل دارید از پکیج های آیلتس استفاده کنید ابتدا اطلاعات کامل برای شروع دوره های آیلتس را از اینجا بخوانید. سپس برای مشاهده نمونه ویدیوهای آموزش گرامر ویژه آیلتس میتوانید از بخش نمونه کارها, ویدیوهای نمونه گرامر ویژه آیلتس, ویدیوهای نمونه مجله خوانی انگلیسی و ویدیوهای نمونه 4 مهارت آیلتس را تماشا کرده و در صورتی که تمایل به خرید هر 3 این پکیج ها دارید از بخش قیمت ها و تخفیف ها این سه را با تخفیف خریداری کنید.


برای مشاهده قیمت ها و تخفیف ها اینجا کلیک کنید. لطفا پیش از پرسیدن هر سوالی وقت کافی به مطالعه همه مطالب ذکر شده در این صفحه اختصاص بدهید. متشکریم.

برای اطلاع از کلاس های عمومی و خصوصی خانم مبشر این مطلب را بخوانید.

آدرس صفحه اینستاگرام خانم مبشر:
 perfect.your.english

برای مطالعه مطالب وبلاگ خانم مبشر اینجا کلیک کنید.

برای تماس با ما میتوانید از شماره تلفن 09109894435 استفاده کنید یا به همین شماره در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید. لطفا ابتدا با مطالعه لینک های موجود در این صفحه کسب اطلاعات کنید و در صورتی که سوال شما در این صفحه یا صفحات دیگر سایت پوشش داده نشده بود با شماره 09109894435 تماس بگیرید یا به این شماره در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید. لطفا از برقراری تماس صوتی یا تصویری در واتس اپ و تلگرام خود داری کرده و در صورتیکه نیاز به تماس صوتی دارید به همین شماره تلفن زنگ بزنید.

نظرات کاربران

تصویر کاربر
Gader

,عالیست

تصویر کاربر
mohsen

خوبه عالی و ممنون واقعا آموزنده بود.

تصویر کاربر
سیده راضیه

خوب

تصویر کاربر
صبا معافی

عالی

تصویر کاربر
فاطمه موسوی

سلام تازه میخواهم عضو بشم...هنوز از اپلیکیشن استفاده نکردم

تصویر کاربر
احمد ظفر

واقیعن عالی است

تصویر کاربر
Mohammad Ghanbari

خب این عالیه که هرشخصی به انگلیسی مسلط باشه،وگرنه نمیتونی حتی تابنگلادش هم بری

تصویر کاربر
N.p.s1369@gmail.com

عالی بود

تصویر کاربر
مجتبی حکم آبادی

خوبه عاالی

تصویر کاربر
رقیه امیدی شهرکی

یکی از دوستانم از پکیج های شما خریداری کرده بود خیلی عالی بود من هم علاقمند شدم

تصویر کاربر
محسن

خانم‌مبشر کاش برای american4هم فایل اموزش میزاشتین

تصویر کاربر
کاوه

سلام وقت بخیر من اموزش ابتدایی رو دیدم خوب تدریس شده ولی هزینه خیلی بالاست

تصویر کاربر
مهدی

سلام با عرض خسته نباشید نمیشه اموزش رایگان برای فقرا هم بزارید اخه من پول ندارم اگه نه حداقل اسم سریال اموزش زبان را بگید تا از اینترنت دانلودشان کنم ممنون استاد

پاسخ آزاده مبشر

 در بخش "نمونه کارها" و "کلاس های آنلاین" سایت بیش از 450 ویدیوی آموزشی کاملا رایگان وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و ضمنا یک کانال تلگرامی رایگان برای تماشای سریال معرفی شده وجود دارد. لطفا به شماره ما در تلگرام پیام بدهید
09109894435

تصویر کاربر
Simashadparvar3@Gmail.com

سلام، سپاس فراوان از زحمات ارزشمند شما ادمین گرامی در سایت خیلی خوب تان. من بروش auditory خیلی خوب تمرکز دارم و از یادگیری مطالب آموزشی بصورت شنیداری بهترین نتیجه رو میگیرم. حتی فیلم های سینمایی زبان انگلیسی رو به صوت تبدیل می کنم و گوش میدم. میخواستم بپرسم تهیه فایل های صرفا صوتی آموزش کتاب American English files کاملا مستقل از فایل های تصویری شون هستند؟ یعنی بدون اتکا به تصویر تهیه شدند؟ و یک سوال دیگه اینکه از کتاب چهارم و پنجم هیچ نمونه ای برای بازدید و یا جهت خرید گذاشته نشده. این یعنی این شماره از جلد کتابهای امریکن فایل تابحال تدریس نشده؟؟؟ با تشکر مجدد از زحمات شما. موفق باشید.

پاسخ آزاده مبشر

سلام. ممنونم از کامنت شما. فایل های صوتی استخراج شده از فایل های تصویری هستن و جداگانه ضبط نشدن. در بخش نمونه کارهای سایت نمونه جلسات صوتی هم به صورت رایگان وجود داره. می تونید دانلود کنید و گوش بدید. در حال حاضر تابستان 1400 در حال ضبط کتاب سه هستیم

تصویر کاربر
mehdi mirzaei

استاد سلام سراغی از ما نگرفتید

پاسخ آزاده مبشر

سلام مهدی جان, چه خبر کجا هستید. مدت زیادیه که پیداتون نیست و خب ارتباط من با زبان آموزها از طریق سایته مهدی جان. خودتون دیگه نیستید

تصویر کاربر
حسین حیدری نژاد

با سلام و درود، چند سالی بود پیگیر یادگیری اصولی زبان انگلیسی بودم و روشهای مختلف، کلاس های حضوری، آنلاین، مطالعه به روش خودخوان و غیره رو تجربه کردم اما اثری نداشت تا وقتی که مهر 1398 با مجموعه استاد مبشر اشنا شدم و اصولی و از پایه یادگیری رو شروع کردم....، فوق العاده بوده برام در تمام زمینه ها از رهنمودهای ایشون استفاده کردم. سپاس از مجموعه عالی و بی نظیرتون.

تصویر کاربر
حسن

lovely

تصویر کاربر
سحر

بسیارعالی

نظری بگذارید